Centrum Terapii Podzamcze


Leczenie anoreksji - wywiad z lek. med. Bogusławem Brzuchalskim


 
Rozmowa z zespołem specjalistów z Oddziału Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Samodzielnym Publicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Zdroje.
 

Jak rozmawiać z pierwszoklasistą?


"Z pewnością ważne jest uświadamianie dziecku od najmłodszych lat, że nasze życie jest pełne obowiązków. Natomiast zachęcam do podążania za predyspozycjami naszej pociechy, bez nacisku na osiąganie jak najlepszych wyników."

szkoła dla rodziców


Podczas zajęć Rodzice uzyskają odpowiedź na wiele pytań między innymi dotyczącymi tego jak prawidłowo wychować dzieci czy jak je dyscyplinować.

Aleksandra Sileńska


Centrum Terapii Podzamcze ma przyjemność współpracować z p. Aleksandrą Sileńską. Jako psycholog i psychoterapeutka mająca okazję pracować z wieloma osobami wie, jak trudne bywa proszenie o pomoc, zwłaszcza w momentach kryzysu.

KONSULTACJE PSYCHIATRYCZNE

lek. med. Bogusław Brzuchalski
specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży
specjalista terapii uzależnień
- zaburzenia nastroju, lęki, psychozy
- ADHD, zaburzenia zachowania
- autyzm, zespół Aspergera
- diagnoza neuropsychiatryczna
- diagnoza i terapia FASD

REJESTRACJA tel. + 48 530 645 447
lek. med. Krzysztof KLEPACKI
- depresje, psychozy
- zaburzenia nerwicowe
- zaburzenia osobowości
- otępienia, psychogeriatria
- uzależnienia
- możliwe wizyty domowe


REJESTRACJA tel. +48 514 303 732
A.Strzelec
Agnieszka STRZELEC
Psychoterapeutka, trenerka psychoedukacji, socjoterapeutka, pedagog, socjolog, członkini PTPPD w Krakowie i Klubu Trenerów Biznesu DTI Polska w Warszawie. Współpracuje z Caritas Polska, Caritas Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej, Telefonem Zaufania, przedszkolem Arka Noego i Domem Samotnej Matki w Płoni. Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie oraz Uniwersytetu Szczecińskiego. Podyplomowo ukończyła 2 letnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, posiadającym akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Obecnie w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej.
Zarezerwuj wizytę
Każda wizyta wymaga potwierdzenia telefonicznego przez terapeutę
© 2016 Centrum Terapii Podzamcze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: www.kreos-ama.pl, www.boria.pl