Aleksandra Sileńska

Centrum Terapii Podzamcze ma przyjemność współpracować z p. Aleksandrą Sileńską. Jako psycholog i psychoterapeutka mająca okazję pracować z wieloma osobami wie, jak trudne bywa proszenie o pomoc, zwłaszcza w momentach kryzysu. Zawsze w takich sytuacjach podkreśla, że wbrew powszechnym przekonaniom proszenie o pomoc nie jest oznaką słabości lecz ogromnej odwagi, wartej uznania i docenienia.

• Psycholog, absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Szczecińskim
• Specjalista w zakresie Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy „Niebieska Linia”
• Absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy „Niebieska Linia”
powrót do strony głównejKONSULTACJE PSYCHIATRYCZNE

lek. med. Bogusław Brzuchalski
specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży
specjalista terapii uzależnień
- zaburzenia nastroju, lęki, psychozy
- ADHD, zaburzenia zachowania
- autyzm, zespół Aspergera
- diagnoza neuropsychiatryczna
- diagnoza i terapia FASD

REJESTRACJA tel. + 48 530 645 447
lek. med. Krzysztof KLEPACKI
- depresje, psychozy
- zaburzenia nerwicowe
- zaburzenia osobowości
- otępienia, psychogeriatria
- uzależnienia
- możliwe wizyty domowe


REJESTRACJA tel. +48 514 303 732
A.Strzelec
Agnieszka STRZELEC
Psychoterapeutka, trenerka psychoedukacji, socjoterapeutka, pedagog, socjolog, członkini PTPPD w Krakowie i Klubu Trenerów Biznesu DTI Polska w Warszawie. Współpracuje z Caritas Polska, Caritas Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej, Telefonem Zaufania, przedszkolem Arka Noego i Domem Samotnej Matki w Płoni. Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie oraz Uniwersytetu Szczecińskiego. Podyplomowo ukończyła 2 letnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, posiadającym akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Obecnie w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej.
Zarezerwuj wizytę
Każda wizyta wymaga potwierdzenia telefonicznego przez terapeutę
© 2016 Centrum Terapii Podzamcze. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: www.kreos-ama.pl, www.boria.pl